Liturgiczna Służba Ołtarza

Punkty od września do 16 grudnia

17.12.2023

Króluj nam Chryste!

Zostały uzupełnione punkty od września do 16 grudnia.

Asysta liturgiczna na przyszły tydzień

13.03.2022

Króluj nam Chryste!!!
Drodzy Panowie, przesyłam asysty liturgiczne na przyszły tydzień. Proszę się zapoznać i z radością podjąć te posługi. Oczywiście zachęcam i zapraszam do udziału w tych wydarzeniach związanych z wprowadzeniem relikwii bł. Karoliny. Pozdrawiam.

1. UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA POŁĄCZONA Z OBRZĘDEM WPROWADZENIA RELIKWII BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY
  2. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA

Nowy wygląd strony

11.02.2022

Króluj nam Chryste! Nasza strona przeszła drobną przebudowę. W celu sprawdzenia swoich punktów należy przejść do zakładki punkty i tam się zalogować na swoje konto.

Nawojowski Wieczór Uwielbienia

11.02.2022

O godz. 18:00 Mszą Świętą rozpoczniemy kolejny Nawojowski Wieczór Uwielbienia, który ma nas przygotować na przyjęcie relikwii bł. Karoliny Kózkówny. Zachęcamy do udziału w modlitwie.

Punkty za listopad i grudzień

09.02.2022

Króluj nam Chryste! Zostały uzupełnione punkty za listopad i grudzień. Do końca tygodnia będzie możliwość sprawdzenia punktacji z każdego miesiąca. Następnie zostaną one podsumowane, tak jak to było w poprzednim roku. Z przyczyn technicznych aspiranci nie mają jeszcze przypisanych punktów, ale zostanie to poprawione jutro(tj. czwartek) wieczorem.